SUPER SVADBA S NAMI!

Chystáte svadbu? V tom prípade som nesmierne rád, že ste sa dostali až sem. Originalita, individuálny prístup, kreativita to sú hlavné atribúty toho správneho svadobného fotografa.

 

Najkrajšie na fotografií je zachytiť jedinečný a neopakovateľný moment a len vďaka stlačeniu spúšte v správny moment si ho budete pamätať navždy. Raz som čítal, že keď nájdeme prácu, ktorá nás bude baviť už nikdy nebudeme musieť pracovať. Jasom tomu nesmierne rád pretože každú jednu svadbu beriem s úsmevom na tvári. Vždy sa cítim ako jeden z Vás a to je pre mňa česť, radosť a zábava.

 

Samozrejmosťou je priateľské predsvadobné stretnutie kde sa snažím zodpovedať na všetky Vaše otázky. Rád Vám pomôžem, poradím a objasním dôležitosť výberu správneho dekoračného osvetlenia, ktoré mám taktiež v ponuke keďže fotografia je obrazový prostriedok a osvetlenie k tomu bez debaty patrí, ale aj s výberom svadobného salónu, DJ, kameramana, vizážistky či vlasovej stylistky.

 

Pochádzam z malej dedinky od Zlatých Moraviec, ale fotím všade kde je to len možné. Vaša svadba sa môže konať v akomkoľvek kúte SR, ale rád za Vami vycestujem aj do zahraničia. V prípade, že si vyberiete moje služby dostávate rôzne ďalšie zľavy od mojich partnerov.